🔴 اطلاعیه مهم – موارد مجاز استفاده از تله کلوب 🔴

در بخش قوانین و مقررات سایت بطور کامل توضیحات داده شده ولی به منظور اهمیت این موارد دوباره بطور مختصر موارد مجاز را شرح میدهیم. هرگونه استفاده های دیگر از تله کلوب خلاف قوانین محسوب میشود و بدون توجه به ویژه بودن افراد تله کلوب این حق را دارد که هرکاربری که صلاح بداند حذف یا مسدود نماید.

موارد مجاز به شرح زیر میباشد:

۱- اشتراک گذاری مطالب با عناوین هنری، ورزشی، پزشکی، خانوادگی ، اجتماعی (استفاده های سیاسی ، خشونت ، تهدید، توهین به عقاید ، همسریابی به هیچ عنوان در این سامانه مجاز نمی باشد)
۲- ساخت پروفایل جهت تبلیغات کاری “مجاز” و ارتباط با مشتریان.
۳- جستجوی افراد بر اساس مشاغل و ارتباط با آنها.
۴- استفاده از تجربیات روزمره در زندگی و به اشتراگ گذاشتن آنها با مخاطبان و دریافت نظرات آنها.

در صورتی که با این موارد موافق نیستید حذف عضویت بزنید.

در آخر از همه عزیزانی که به ما در برقراری این سامانه با رعایت کردن قوانین یاری می نمایند تشکر می نماییم.
مدیر سامانه

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ مجلسی

طرز تهیه یک زرشک پلو با مرغ

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ مجلسی رستورانی را در مجله کوروش بخوانید و اگر شما هم غذای خاصی برای شب چهارشنبه سوری یا شب سال تحویل درست می‌کنید حتما طرز پخت آن را با ما از طریق بخش نظرات این نوشته در میان بگذارید.

ادامه خواندن “طرز تهیه زرشک پلو با مرغ مجلسی”

عيد غـدير خم مبارک

غدير خم

🍀نازد به خودش
❤️خدا که حيـدر دارد
🍀درياي فضائلي مطهر دارد
❤️همتاي علي
🍀نخواهد آمد والله
❤️صد بار اگر
🍀کعبه ترک بردارد

عيد غـدير خم مبارک ❤️

مقابله با استرس

آنچه که من در رابطه با افرادی که مبتلا به سرطان پیشرفته و سایر بیماری ها بودند کشف کردم این بود که اگر آنها هدف قوی، تمایل و اعتقادی برای زنده ماندن داشتند، در پیدا کردن راهی برای زنده ماندن موفق می شدند. برعکس، افرادی که دچار بیماری های جدی بودند و زندگی پرتلاطمی داشتند، اگر نمیتوانستند هدف دیگری را بیابند در نهایت خود را از بین میبردند و یا درمان آنها موفق نبود.

کاهش استرس

در حالی که این موضوع ممکن است در نگاه اول خیلی پیش پا افتاده به نظر آید، اما به ندرت در مورد آن صحبت می شود. در عوض، هنگامی که شما با کسی که دارای سرطان یا بیماری جدی دیگری است، صحبت میکنید، می بینید که آنها بیشتر تمایل دارند موفقیت خود را به یک عمل یا داروهای خاص نسبت دهند. هنگامی که شخصی در اثر بیماری مانند سرطان فوت می کند، اغلب مردم می گویند فوت او به خاطر درمان اشتباه بوده و آن را به شیمی درمانی یا پرتو درمانی غلط ربط می دهند.

 

با این حال، به ندرت این را خواهید شنید که شاید دلیلی عمیقتری باعث شده است که آنها زندگی خود را از دست داده اند یا تمایل و هدف قوی برای دنبال کردن و رسیدن به هدف و خود نداشتند.

ادامه خواندن “مقابله با استرس”

منحصر به فردترین دریاچه آب شیرین جهان در ایران!

دریاچه زریوار
می توان از دریاچه زریبار به عنوان زمردی درخشان در غرب کشور نام برد، دریاچه ای جذاب که در ۳ کیلومتری غرب شهرستان مریوان در استان کردستان قرار گرفته. نام آن از دو کلمه زری به معنای دریا و پسوند بار که در زبان کردی دریاچه معنا می شود، مشتق شده. دریاچه ای زیبا با آبی درخشان که از چشمه ها و بارندگی تغذیه می شود. در بیشتر روزهای زمستان، سطح دریاچه به طور کامل یخ می زند و صحنه ای تماشایی، دلربا و در عین حال جذابی را خلق می نماید. طول دریاچه زریبار ۵ کیلومتر و عرض آن ۱٫۶ کیلومتر اندازه گیری شده. اندازه این دریاچه با توجه به شرایط محیطی متفاوت است و حجم آن در فصل های مختلف متغیر و حداکثر عمق آن ۵٫۵ متر است.

ادامه خواندن “منحصر به فردترین دریاچه آب شیرین جهان در ایران!”

سه انتخاب دارید . . .

انتخاب

❣️وقتی اتفاق بدی برایتان رخ مید‌هد
سه انتخاب دارید

بگذارید شما را نابودکند
بگذارید شما را محدودکند
یا اجازه دهید شما را قویتر کند
هیچ ناخدایی بدون دریای طوفانی
یک ناخدای خوب نمیشود

ﻣﺎﻧﺪﮔﺎﺭﯼ

ﻣﺎﻧﺪﮔﺎﺭﯼ

ﮐﺎﻏﺬ ﺳﻔﯿﺪ ﺭﺍ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﻫﻢ ﺗﻤﯿﺰ ﻭ ﺑﺮﺍﻕ ﺑﺎﺷﺪ
ﮐﺴﯽ ﻗﺎﺏ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﺩ!
ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺎﻧﺪﮔﺎﺭﯼ ﺩﺭ ﺫﻫﻨﻬﺎ
ﺑﺎﯾﺪ ﺣﺮﻓﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﻔﺘﻦ ﺩﺍﺷﺖ…

چگونه هدف خود را پیدا کنیم

چگونه هدف خود را پیدا کنیم

آیا احساس می‌کنید گم‌ شده‌اید یا انگار چیزی در زندگی‌تان کم است؟ شاید می‌خواهید در دنیایی که هستید، تفاوت بزرگی ایجاد کنید، اما نمی‌دانید چطور. بسیاری از ما در همین حال که زندگی را می‌گذرانیم، حس می‌کنیم باید ارتباط عمیق‌تر و راضی‌کننده‌تری با دنیا داشته باشیم اما چون به آن نمی‌رسیم، احساس ناامیدی و ناتوانی می‌کنیم.

بزرگ‌ترین روزهای زندگی شما، یکی همان روزی است که در آن متولد شده‌اید و دیگری آن روزی که بفهمید هدف‌تان از زندگی چیست. اما اگر ندانید هدف‌تان چیست و چرا اینجا هستید، ادامه‌ی زندگی می‌تواند دشوار باشد. مقاله زیر را بخوانید تا ببینید چگونه هدف خود را پیدا کنیم.

ادامه خواندن “چگونه هدف خود را پیدا کنیم”