⚖️ قوانین و مقررات

توافق نامه

متن اين توافقنامه متعلق به تله کلوب و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زير تله کلوب به عنوان يک سايت ايراني از قوانين مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد. 
قواعد و قوانین زیر مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت تله کلوب می باشد . عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و پذیرش شرایط آن است. 
تله کلوب ميتواند هر قسمتي از اين قرارداد را در هرموقع تغيير دهد. متن قرارداد هميشه بر روي سايت قابل مشاهده است. در هر زمانيکه با اين قرارداد مخالف بوديد ميتوانيد عضويت خود را از سايت حذف کنيد. 
این توافق نامه در تمام صفحات سایت(انتهای هر صفحه) با عنوان ” قوانین سایت “موجود و قابل مشاهده است.

فهرست مطالب

الف – شرایط عضويت

ب – اطلاعات خصوصي

ج – شرايط استفاده

د – حقوق مالکيت معنوي

ح – شرایط فعالیت در تله کلوب

الف – شرایط عضويت

سرويس تله کلوب براي اشخاص بالاي ۱۸ سال ميباشد و با عضويت در اين سايت شما تاييد مينمائيد که بالاي ۱۸ سال هستيد.

ثبت نام در سایت تله کلوب مستلزم درج اطلاعات واقعی نیست ولی جعل هویت اشخاص حقیقی یا حقوقی ،تیم مدیریت سایت و سوء استفاده از آن در جهت فریب سایر کاربران ممنوع است.

تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ،از کلمات مناسب جهت نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب بدون اخطار قبلی اشتراک کاربرحذف و دسترسي وي به سايت قطع خواهد شد .

ب – اطلاعات خصوصی

اعضاء نبايد اطلاعاتي را که فکر ميکنند حساس هستند برروي اينترنت قرار دهند. تله کلوب مسئوليت سوء استفاده از اين اطلاعات را نمي پذيرد.

آدرسهاي ايميل شما براي عموم قابل مشاهده نيست و فقط توسط اشخاصي که شما آنها را به عنوان دوستتان به ليست اضافه کرده ايد در دسترس خواهد بود. ما ايميل شما را به هيچ شخص يا گروه يا شرکت ديگري فاش نميکنيم.

اطلاعات اعضاء بغير از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سايت قابل ديدن ميباشد ، محرمانه نگهداري ميشود.

تحت هیچ شرایطی سایت تله کلوب مسئولیت خسارت های وارده در اثر اعتماد و اتکاء اعضاء به دیگر کاربران و فاش شدن اطلاعات توسط خود عضو را نمی پذیرد. همچنين تله کلوب مسئوليتي در مورد از بين رفتن اطلاعات قرار گرفته بر روي اين سايت ندارد.

مسوولیت حفظ رمز عبور به عهده خود کاربر می باشد و سایت تله کلوب تحت هیچ شرایطی رمز عبور کاربران را از آنها درخواست نخواهد کرد. در صورتيکه کلمه عبور خودرا فراموش کرده ايد با استفاده از لينک ‘فراموشي کلمه رمز’ ميتوانيد آنرا دريافت کنيد. مسئولين سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.

ج – شرايط استفاده

اعضاء مجاز به درج اطلاعات محرمانه مملکتي ، اطلاعات محرمانه اشخاص ديگر ، مطالب نفرت آميز، پورنو ، غير اخلاقي و غير قانوني برروي اين سايت نيستند.

تله کلوب خود را مجاز به کنترل مطالبي که بر روي سايت قرار داده شوند مي داند ولي خود را ملزم به اين مسئله نمي داند. مسئوليت کليه مطالب قرارداده شده روي سايت به عهده قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نبايد مطالب نامناسب را برروي اين سايت قراردهند.مسولیت کنترل محتوا در تله کلوب ها و رسانه های تله کلوب بر عهده مدیر مربوطه بوده و در صورت تخطی یا سهل انگاری برخورد مقتضی با مدیر مربوطه خواهد شد.

تله کلوب گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم ( دريافت پيام در صندوق پيام ، درخواست اضافه شدن به ليست دوستان و … ) به شما ايميل هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خود را با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام ميداريد.

سايت تله کلوب ميتواند در صورت تخلف از قوانين سايت، عضويت اعضاء متخلف را، اعم از کاربر معمولي يا ويژه ،حذف يا تحريم کند. تله کلوب خود را موظف به توضيح علت اين موارد نميداند.

تله کلوب سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي ارائه مي کند. ما در مورد عدم قطع شدن سايت ،خالي از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهاي شما تعهدي نداريم.

برای پاسخگویی به مشکلات و درخواست های کاربران ،سايت از قسمت پشتيباني برخوردار است ولي هيچگونه تعهدي نسبت به سرعت پاسخگوئي ، عدم پاسخگوئي به سوالات و غيره ندارد.

هر کاربر تنها مجاز به انتخاب يک حساب کاربري بوده و ايجاد بيشتر از يک حساب کاربري در صورتي که بمنظور فروش یا به جهت تهيه آمار غير واقعي براي عضوگیری در تله کلوب ها ،لايک، بازنشر،يا عملکردهاي ديگر سایت صورت پذيرفته باشد، مسدود شدن دائمي را به همراه خواهد داشت.

فعالیت های تبلیغاتی با کاربری جعلی و اسپم و یا استفاده از نرم افزار به منظور افزایش تعداد اعضا تله کلوب ها و دست کاری آمار در سایت تله کلوب مجاز نیست و مدیریت سایت می تواند در خصوص توقف و یا ادامه فعالیت کاربران و یا تله کلوب های خاطی تصمیم لازم را اتخاذ نماید.

د- حقوق مالکيت معنوی

استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نمي باشد. بخصوص اطلاعات شخصي افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان ديگري بغير از اين سايت نيست .

کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي سايت تله کلوب متعلق به اين سايت بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين سايت است.

سايت مجاز است به هر نحوي که بخواهد از مطالب قرارگرفته برروي تله کلوبها و پروفایل ها که قانونا متعلق به شخص يا نشريه يا سازمان ديگري نباشد استفاده نمايد ( مثلا آنها را بصورت برگزيده در قسمت ديگري از سايت نمايش دهد).

مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.

استفاده از سايت تله کلوب براي مقاصد تجاري يا تبليغات ، بازاريابي و مانند آن ممنوع است. براي تبليغ روي اين سايت ميتوانيد با تماس با قسمت پشتيباني از شرايط تبليغ روي سايت مطلع شويد.

هـ – شرایط فعالیت در تله کلوب

پيشنهاد و يا تشويق به هر نوع فعاليت غير قانوني در سایت ممنوع مي باشد.

تله کلوب سايتی اجتماعي،علمي، فرهنگي و هنري است.لذا بحثهاي سياسي جنجال برانگيز در آن مجاز نمي باشد.

بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي ممنوع است.

قرار دادن تصاویر و طرح و کاریکاتورهای ترسناک؛ رعب انگیز؛ دل‌خراش؛ غیر اخلاقی؛ پوشش کم و نامناسب؛ مستهجن؛ و تصاویر موهن سیاسی و مذهبی در هیچ یک از قسمت های سایت مجاز نیست.

درج مطالب مستهجن و مبتذل،افترا آميز ،موهن و غیر اخلاقی ، بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي در تمام قسمت ها خلاف مقررات است.

بيان جوکهايي که منجر به اهانت به هموطنان شود و يا جوکهاي زشت و خلاف شئونات اخلاقي مجاز نمي باشد.

درج هرگونه محتوای قومیت گرایی و تفرقه افکنی در سایت ممنوع است.

از تهديد، اذيت و آزار، تجاوز وحمله به حقوق ديگران جداً خودداري نمائيد.

استفاده از ربات های هوشمند در پروفایل ها وتله کلوب ها اکیدا ممنوع می باشد .

کابران موظفند علاوه بر رعایت مقررات فعالیت در تله کلوب از قوانین جرائم رایانه ای پیروی نمایند.

در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانين سايت مي توانيد از طريق لينكهايي كه به همين منظور در بخشهاي مختلف سايت قرارداده شده است، اقدام نماييد.

با کاربراني که به شرایط فوق بي توجهي نمايند ،حسب مورد برخورد مقتضی خواهد شد.

اطلاعیه هایی که توسط تیم مدیریت بصورت موردی به اطلاع کاربران می رسد در حکم مقررات فعالیت در سایت بوده و رعایت مفاد آن الزامی است.

33 دیدگاه دربارهٔ «⚖️ قوانین و مقررات»

   1. ظاهرا شرایط خوب است. ولی هنوز از برنامه استفاده نکردم. نمیدونم چطوریه

 1. سلام..هرکاری میکنم که بتوانم عکسم را روی پروفایلم قرار بدم ..نمیتوانم .لطفآ راهنمایی کنید چطور اینکار باید انجام شود.
  با تشکر محمد

  1. سلام
   این قسمت توسط مدیر حذف میشه
   در حال حاضر این قسمت در دست برنامه نویسی هست و بزودی در دسترس کاربر قرار میگیره

 2. سلام
  چطور میشه فهمید پیام به اشخاص ارسال شده دریافت شده یا نه ؟ صورتی رنگ شدن پیام علتی داره ؟

  1. سلام
   وقتی پیام سبز نشان داده بشه ارسال با موفقیت هست. به متن پیام ها هم دقت فرمایید

 3. به همه قواید تان پابند استم نسبت به علاقه که به بر نامه تان دارم میخواهم اشتراک کنم
  از طریق برنامه شما به شاخه های بلند فرصت خوب به بانوان است تا به جامعه مصدر خدمت شوند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.